Halal brunch Rotterdam

The Helai Brunch

Halal brunch Rotterdam bij Restaurant Helai

Zoek je een halal brunch in Rotterdam met een unieke twist? Bij Restaurant Helai vind je elke zondag The Helai Brunch: hét halal brunchconcept in Rotterdam waar de Afghaanse keuken, cultuur en gastvrijheid samenkomen. Meer dan zomaar een halal brunch in Rotterdam, het is een echte belevenis. Geniet van authentieke Afghaanse gerechten, live muziek, bijzondere artiesten en entertainment, in een warme sfeer waar familie, vrienden en generaties samenkomen. Boek je plek voor de populairste halal zondagsbrunch van Rotterdam en ontdek waarom steeds meer bezoekers kiezen voor deze bijzondere brunchervaring.

Een unieke halal brunch ervaring in Rotterdam

The Helai Brunch is opgezet voor de Afghaanse diaspora in Nederland, maar staat open voor iedereen die houdt van goede halal keuken en gezelligheid. Tijdens onze brunch geniet je van traditionele Afghaanse smaken, verzorgd bereid en met liefde geserveerd, terwijl live muziek en optredens zorgen voor een sfeervolle zondagmiddag. Het is de perfecte plek om samen met familie of vrienden te tafelen, nieuwe mensen te ontmoeten en de rijke Afghaanse cultuur te ervaren.

Houd onze agenda in de gaten voor de volgende editie, waaronder speciale thema-brunches rondom feestdagen zoals Nowruz en Eid.

Smaak van Afghanistan in Rotterdam

Als een van de bekendste en meest toonaangevende Afghaanse restaurants van Nederland zijn we trots op ons brede en gemengde publiek. Bij Helai brengen we culturen samen en voelt iedereen zich welkom. Tijdens onze halal brunch en reguliere openingstijden nemen we je mee op een culinaire reis door de Afghaanse keuken, met gerechten die generaties lang zijn doorgegeven en vol smaak, kruiden en gastvrijheid zitten.

Dichtbij de kuip

Restaurant Helai is gevestigd in Rotterdam-Zuid, op loopafstand van De Kuip en Pathé de Kuip. Ben je op zoek naar een halal eetgelegenheid in de buurt van deze bekende locaties, voor of na een wedstrijd, film of evenement? Neem gerust contact met ons op. We vertellen je graag meer over de mogelijkheden die passen bij jouw wensen en planning, van een gezellige brunch tot een diner met groepen.

Reserveer je plek voor de volgende Helai Brunch en ontdek waarom wij het adres zijn voor halal brunch in Rotterdam.

Veelgestelde vragen

Alles wat je moet weten over de cadeaukaarten van Helai.

Staat je vraag er niet tussen? Neem contact met ons op

Veelgestelde vraag A

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wat onze gasten zeggen

4.4
Gebaseerd op 3086 beoordelingen
Kayleigh Bradley
2 weken geleden
Ontbijt op zondag. Heerlijk eten en prijs kwaliteit is heel goed
Matthieu Trum
3 weken geleden
Gisteren voor het eerst kennisgemaakt met de Afghaanse keuken bij Restaurant Helai in Rotterdam. Wat hebben we heerlijk gegeten! De gerechten waren ontzettend smaakvol en mooi bereid. Daarnaast werden we heel vriendelijk en gastvrij geholpen, wat de avond extra prettig maakte.

Voor mij zeker een aanrader. Als ik weer in Rotterdam ben, kom ik hier graag nog eens terug! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Yalda Zia
3 weken geleden
Vandaag zijn wij met 5 personen speciaal voor het ontbijt gekomen. We kwamen hiervoor ongeveer 15–20 km buiten Rotterdam vandaan, dus we hadden er best wat verwachtingen van.
Helaas viel het ontbijt behoorlijk tegen. Er was naar onze mening weinig keuze: geen vers fruit en vooral eenvoudige producten zoals goedkope crackers. Tegelijkertijd waren er juist zware, warme gerechten zoals rijst en andere maaltijden die meer bij een lunch of diner passen.

Voor ons hoort een ontbijt juist licht, vers en fris te zijn, met voldoende gezonde en luxe keuzes. Ook de sfeer en uitstraling van de locatie alleen maken de eetervaring niet compleet; het eten zelf hoort daar natuurlijk ook bij.

Hoewel het bedrag dat je betaalt misschien niet heel hoog is, vinden wij dat je voor hetzelfde geld ergens anders een luxe en gezond broodje kunt halen, zonder tijdsbeperking en met meer kwaliteit en keuze.

Wij hebben uiteindelijk met 5 personen slechts één bord gegeten en zijn daarna weer vertrokken. Jammer, zeker omdat we er speciaal voor waren gekomen.

Ik deel dit vooral als oprechte feedback: een ontbijt mag wat ons betreft juist fris, vers, licht en sfeervol zijn. Hopelijk wordt er in de toekomst meer aandacht besteed aan de kwaliteit, versheid en variatie van het ontbijt.
Anissa A.
3 weken geleden
Super lekker gegeten en de sfeer is geweldig.
De tweede keer dat ik hier heb gegeten en wederom heerlijk!
Little Dragon
3 weken geleden
Wat een fijne ervaring bij Helai in Rotterdam! Het eten is van goede kwaliteit en de porties zijn heerlijk ruim. Het personeel is ontzettend vriendelijk en we werden ontzettend snel geholpen door Sahel. Als leuke extra is er ook een robot-bezorger aanwezig, wat vooral leuk is om te zien. Zeker een aanrader!
Khaled Aziz
2 maanden geleden
Spijtig dat ik dit hier moet schrijven, maar misschien dat het serieus genomen wordt. Op Instagram werd mijn reactie onder een van de promo video’s verwijderd namelijk!

Onlangs na twee jaar weer eens besloten hier te gaan eten met een goede vriend. Vanaf binnenkomst al slecht ontvangen, te lang gewacht terwijl er tig medewerkers langs liepen. Daarna tussen voor en hoofdgerecht een uur moeten wachten voor hoofdgerecht.. en daarna bij het afrekenen geen excuses voor de slechte service. Eten en sfeer is prima. Service en communicatie heel slecht. Misschien over twee jaar nog eens kijken of het verbeterd is. Succes 🤞🏽
PetertjuhZ
2 maanden geleden
Wij waren hier met een groep van 10 personen . We zaten binnen. Wij waren nog niet helemaal compleet . Er ontbrak nog 1 persoon die zou later aanschuiven ..

De bediening liep totaal in de soep om het zo maar even te zeggen . We moesten meer dan een 1 uur op bepaalde drankjes wachten terwijl de rest wel had gekregen . Dit bleef heel de avond zo doorgaan. Dit was echt een domper op deze avond en heeft de sfeer onderling wel het een en ander tekort gedaan. Zelfs bij het dessert ging het fout met vergeten uitserveren ervan. Wij moesten zelf continu aangeven wat wij misstten en dit werd uiteindelijk wel opgelost maar zo hoort het natuurlijk niet te zijn.

Ondanks dat hebben wij verukkelijk gegeten . Ik vond zelf de dumplings iets minder maar de rest van het eten overheerlijk. De Afghaanse keuken heeft een hele positieve indruk op mij gemaakt.

Aanrader HELAI’S
MEHMAAN NAWAZI 4 gangen diner
Borani banja
De Quabuli rijst en kip korma
En de Shir Yakh

Zeker aan te bevelen !
Astrid Mahabier
4 maanden geleden
Reservering gemaakt voor 4 pers voor het ontbijtbuffet. Voor de actieprijs € 9,95
Het was wel heel druk met grote groepen voornamelijk met kinderen maar ook kleinere groepjes. Buffet werd goed aangevuld ook als iets op was! Nette en een fijne bediening. Ik had een Mocktail genomen, was lekker de Pornstar Martini 🍸 hij was een klein beetje te zoet. De chai Latte nam een ander persoon en een gewone thee, cappuccino en een koffie. Drinken is niet inbegrepen in de prijs maar op zich redelijk geprijsd.

Het eten is prima veel keus ook het warme eten met de zoetigheden. We werden gelukkig niet weggekeken door de bediening.

Het restaurant is mooi en stijlvol ingericht. WC’s zijn netjes
Shadi Sto
6 maanden geleden
Voor het eerst hier gegeten, nadat onze kleindochter voor dit restaurant gekozen had was mijn eerste gedachten hmmm wil ik hier wel heen. Die gedachte was ik zo kwijt toen ik binnen was. Een mooi restaurant en het eten was echt heel erg goed. Erg leuk en lief personeel en zeker voor herhaling vatbaar🥰
Javad Dezyani
9 maanden geleden
Issa Abdullahi Alasow
9 maanden geleden
Eric Santoe
9 maanden geleden
Heerlijk gegeten. Moesten wel steeds iemand roepen om wat te bestellen.
Te weinig personeel en in opleiiding??
Dunja Hz
9 maanden geleden
Super lekker eten, heel leuk ingericht en zeer vriendelijke bediening. Ik kom hier zeker nog vaak terug
M El ayadi
9 maanden geleden
Top plek heerlijk gegeten mooie ambiance
Christina
9 maanden geleden
Wat een leuke restaurant!
Gelukkig is niet dichtbij anders ging ik elke dag heen 🤣lekker eten en sfeer is fantastisch
al die Robots supperrrrr modern
Mariam Moradi
9 maanden geleden
Ik ging erheen en het eten was geweldig, het personeel was zo aardig en ik kreeg geweldige service, perfect uitzicht, gewoon geweldig. Ik wil elke dag terugkomen. De prijs is geweldig👍 ik vind het geweldig ❤.
K. Es
9 maanden geleden
Afgelopen zaterdag hebben wij in de bovenzaal het verjaardagsfeestje van onze dochter gevierd, en we zijn echt ontzettend tevreden over hoe alles is verlopen. Vanaf het eerste contact tot het einde van de avond was alles tot in de puntjes verzorgd.

De sfeer in de bovenzaal was warm en gastvrij, het eten en drinken uitstekend en de service van het team was constant vriendelijk, oplettend en professioneel. Je voelt je hier echt welkom als gast.

In het bijzonder willen we manager Haris bedanken. Zijn betrokkenheid, duidelijke aansturing en rustige manier van leidinggeven zorgden ervoor dat alles vlekkeloos verliep. Hij hield overal overzicht, dacht proactief mee en maakte de hele ervaring voor ons nog aangenamer.

Daarnaast verdient ook de eigenaar een grote compliment. Zijn zichtbare betrokkenheid, open houding en oprechte interesse gaven ons het gevoel dat ons feest echt belangrijk was. Dat maak je niet overal meer mee.

Kortom: een fantastisch team, een prachtige locatie en een organisatie die écht meedenkt. Dankzij iedereen hebben wij een zorgeloze, heerlijke avond gehad waar we met veel plezier op terugkijken.

Een absolute aanrader

Wij komen zeker terug!
Nawid Sadat
11 maanden geleden
Mijn vrouw en ik hebben de zaal op de eerste verdieping afgehuurd voor onze nakkah/henna. Alles was top, het eten, de zaal en vooral de service. Haris (manager) en gastvrouwen Manar en Dalila hebben ons een perfecte avond gegeven. Erg makkelijk en fijn in de omgang, kan het iedereen aanraden.
Arjan Grootenboer
11 maanden geleden
Ronja Xoxo
11 maanden geleden
S
11 maanden geleden
Peggy
11 maanden geleden
Rustgevende sfeer, vriendelijk personeel, netjes, ruim assortiment
Mustafa Yildiz
11 maanden geleden
Besan Abou Naser
11 maanden geleden
We hebben heerlijk gegeten bij Helai. Lekker eten, fijne sfeer en goede service. Een speciale dank aan Melisa voor haar vriendelijkheid en topservice, zij maakte onze avond extra prettig. Zeker een aanrader!
Ali Halaby
11 maanden geleden
Topservice
Manar
aleyna yalcin
11 maanden geleden
Heel gezellig de sfeer is ook perfect de bediening is goed gedaan door jullie medewerker kamar ze is heel goed
Hasnae Ousaid
11 maanden geleden
Lekker gegeten. Top service. Complimenten naar Kamar Romaissa en Dalila.
Top eten sfeer en vriendelijke mensen
Ibo Alaboud
11 maanden geleden
Eten was heerlijk en Melisa heeft ons goed geholpen
Nina Spreen
11 maanden geleden
Een hele fijne ervaring gehad bij Helai.
Het restaurant is heel mooi en sfeervol, het eten is lekker en het personeel heel vriendelijk, extra dank aan Melisa.
Ibi Nagy
11 maanden geleden
Een heerlijke kebabmenu besteld en fantastisch bediend door Kamar
Samhar fusom
11 maanden geleden
Lelie Voogd
11 maanden geleden
Wat een geweldige service!
Vandaag werden we bediend door een jong meisje ( Kamar) dat haar werk met zoveel vriendelijkheid en enthousiasme deed. Ze was oplettend, beleefd en had altijd een glimlach op haar gezicht. Alles liep vlot en ze zorgde ervoor dat we ons echt welkom voelden.
Een echte aanwinst voor het team — complimenten! Bedankt Kamar
Nathaly Arends
11 maanden geleden
Lekker gegeten Dankjewel Kamar
Chloe van Holstein
11 maanden geleden
Hele aardige serveerster gehad, haar naam was Kamar. Ze heeft ons goed geholpen en was lief. Fijne sfeer!
Hanae Elkhaiat
11 maanden geleden
Super lekker onbeperkt gegeten dankjewel Kamar
Nadira
11 maanden geleden
Gisteren hebben wij met het team Servicekosten van de Huurcommissie een fantastisch uitje gehad bij Restaurant Helai. Samen met drie lieve collega’s Khadija, Jeon en Luthsendrik hebben we dit te gekke teamuitje georganiseerd en wij konden geen betere locatie wensen. De ambiance is prachtig, de sfeer warm en uitnodigend, het eten verrukkelijk en de bediening echt top. We zijn vriendelijk bediend door onder andere Melisa. En Haris de manager had ons vooral warm verwelkomd, goed meegedacht en ook mee bediend. Erg behulpzaam!

Een absolute aanrader, niet alleen voor een teamuitje maar zeker ook om met het gezin, familie of vrienden naartoe te gaan. Wij hebben enorm genoten en komen hier graag nog eens terug!
sophie bazuin
1 jaar geleden
Lekkerste Afghaanse eten in Rotterdam! Daarnaast erg sfeervol ingericht en service is heel vriendelijk en attent.
Marianne Plomp
1 jaar geleden
Prachtig restaurant, werden vriendelijk ontvangen en naar onze tafel gebracht. Onze gastvrouw Manar heeft ons geweldig geholpen en geadviseerd. Het eten was heerlijk, authentieke gerechten. Zeker een aanrader en ze gaan ons vaker zien.
Achraf Ziani
1 jaar geleden
Amal Ab
1 jaar geleden
Areefa Nadi
1 jaar geleden
Een geweldige sfeer met heerlijk eten en een prachtig ingericht restaurant! Er wordt leuke culturele muziek gedraaid en het restaurant heeft een mooie uitstraling! Personeel is waakzaam en vriendelijk!
Legendary Yaaska
1 jaar geleden
Top gegeten
Mohammad Nazari
1 jaar geleden
Heerlijk eten! Geweldige sfeer! Zeer vriendelijk personeel!

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze updates vol nieuws, tips en af en toe iets bijzonders.